Травматологія, консультація травматолога

Консультация  травматолога

Травматолог-ортопед - спеціаліст клінічної медицини з питань діагностики, лікування та профілактики травм (механічних пошкоджень та опіків), хвороб та деформацій опорно-рухового апарату. Травматичні ушкодження потребують негайного втручання. До них відносяться переломи кісток різної локалізації та етіології, забиття, розтягування, опіки.

Від травм не застрахований ніхто. Тому травматолог, особливо в зимовий період – один із найбільш затребуваних медиків. Причому взимку лікар травматолог особливо актуальний для людей старшого віку, а у весняно-літній період – для молодих людей, які ведуть активний спосіб життя.

Консультація травматолога нерідко пов'язана з необхідністю проведення рентгенографії або ультразвукової діагностики. Найчастіше лікар травматолог звертається до подібних методів діагностики при забитих місцях та підозрах на перелом. У випадках травматичних ушкоджень травматолог має надати термінову медичну допомогу потерпілому.

Переломи, забиті місця, розтягування, а також опіки та інші травми лікар травматолог обробляє безпосередньо при надходженні пацієнта до клініки.

Травматологія – область медицини, що вивчає зміни у тканинах та органах після механічних пошкоджень, опіків, обморожень, електричних травм. Травматологія займається консервативним та оперативним лікуванням ушкоджень організму та попередженням посттравматичних ускладнень. Лікар-травматолог – фахівець, до сфери діяльності якого входить профілактика, діагностика та лікування захворювань опорно-рухового апарату організму людини, до якого належать кістки, зв'язки, м'язові тканини, суглоби та сухожилля.

Небагатьом людям у житті вдається уникнути травм. Травматолог – це лікар, чиї послуги є затребуваними протягом усього року. У період сезонних похолодань на ожеледиці часто падають і травмуються люди похилого віку, літо – пора активного відпочинку та травм дітей та молодого покоління.

Травматичні ушкодження зазвичай супроводжуються гострим болем і тому людина потребує термінової допомоги. До поширених травм відносяться переломи кісток скелета (найчастіше травмуються кістки верхніх і нижніх кінцівок, ребра, ключиці), забиття м'яких тканин, розтягнення зв'язок, опіки і т.д. У гострих випадках кровотечі або больового шоку лікуванням небезпечних для життя травм займаються лікарі швидкої допомоги. Після того, як перша допомога надана і за умови, що пацієнт не потребує госпіталізації, його відпускають додому. Але на цьому лікування не закінчується, а тільки починається. Необхідні регулярні перев'язки, обробки рани, спостереження за процесом відновлення кістки, спочатку можуть знадобитися знеболювальні ін'єкції.

Травматолог надає першу допомогу при травмах, забитих місцях м'яких тканин, переломах і розтягненнях, струсах головного мозку, черепно-мозкових травмах. Але травматолог займається як усуненням наслідків різних екстрених травм, так і лікуванням патологій опорно-рухового апарату.

Лікар накладе гіпс, вправить суглоб, грамотно проконсультує щодо ефективного лікування травми та профілактики ускладнень, порадить лікувальний масаж, відповідні фізичні вправи або навпаки порекомендує деякий час утриматися від фізичної активності.

Головна турбота травматолога – це забезпечення якісного реабілітаційного періоду після операцій та отриманих травм.

Адреса

вул. Олеся Гончара (Энгельса), 19а
Полтава


Контакти

Email: super_lelik_med@ukr.net
Телефон: 0532 580 308
Моб. тел: 050 834 8994
Моб. тел: 066 513 9586
Моб. тел: 067 186 5570

Links
Зворотній зв'язок

Надсилайте нам свої ідеї, повідомлення про помилки, пропозиції! Будь-який зворотний зв'язок буде оцінено.