Чому вибирають нас

Коли Ви вибираєте нашу клініку, Ви отримуєте нашу особливу турботу про Вас як про людину разом з вашими ортопедичними чи іншими медичними потребами. Ми пишаємося нашою клінікою, у тому числі:

Наше ставлення до пацієнта

Коли Ви відкриваєте двері і заходите до нас, ви не просто пацієнт. Ви - людина зі своїми власними унікальними особливостями та потребами. Наші лікарі, персонал та фізіотерапевти враховують це при догляді за пацієнтами, і працюють так, щоб виконати нашу обіцянку - повернути Вас у звичне русло життя та діяльності.

Наші лікарі

Наші лікарі практикують в умовах приватної практики. Вони є лідерами в ортопедичній, травматичній, діагностичній галузях медицини, працювали у великих лікарнях міста, займаються науковою та викладацькою діяльністю, мають наукові ступені, винаходи та друковані роботи.

Наші співробітники

На додаток до високої якості медичної допомоги пацієнти постійно рекомендують нашу клініку своїм друзям та сусідам, тому що ми надаємо підтримку пацієнтам не тільки в клініці, а й удома. З моменту Вашого дзвінка про призначення часу прийому лікаря наші співробітники роблять все, щоб переконатися, що Вам зручно та комфортно.

Наша програма лікування

Наша програма фізичної терапії пропонує комплексне лікування, навчання та реабілітацію, у тому числі до та після хірургічних програм, а також лікування гострих та хронічних захворювань. У нас є широкий спектр спеціалізованих фізіотерапевтів, які лікують пацієнтів різного віку.

Щоб записатися на прийом до одного з наших лікарів, звертайтеся в офіс або телефонуйте в той час, який є найбільш зручним для Вас.

Адреса

вул. Олеся Гончара (Энгельса), 19а
Полтава


Контакти

Email: super_lelik_med@ukr.net
Телефон: 0532 580 308
Моб. тел: 050 834 8994
Моб. тел: 066 513 9586
Моб. тел: 067 186 5570

Links
Зворотній зв'язок

Надсилайте нам свої ідеї, повідомлення про помилки, пропозиції! Будь-який зворотний зв'язок буде оцінено.