Діагностика артритів

Як тільки з'являються симптоми артриту, а саме болі в суглобах, необхідно звернутися до лікаря. Для діагностування може знадобитися низка діагностичних тестів:

- Фізичне обстеження, що дозволяє побачити наявність набряклості суглоба, болючість при пальпації, обмеження рухливості в суглобі.
- З'ясування інтенсивності болю та характеру.
- Аналізи крові - загальні, фракції крові, ревмопроби, наявність антитіл та ін.
- Рентгенологічне дослідження ураженого суглоба.
- МРТ або КТ суглоба.
- Денситометрія.
- УЗД суглоба.
- Артроскопія (процедура, при якій ендоскоп, оснащений відеокамерою, вводиться в порожнину суглоба для того, щоб візуалізувати патологію).
- Пункція суглоба з лабораторним дослідженням пунктату.

Для діагностики можуть бути використані не всі тести, але лише комбінація, що дозволяє максимально точно поставити діагноз. При позитивних результатах аналізів може знадобитися консультація лікаря-ревматолога.

Враховуючи, що артрити різні, для діагностики потрібен різний обсяг досліджень та різний час. Наприклад, постановка діагнозу остеоартриту не викликає труднощів, тоді як для діагностування ревматоїдного артриту необхідна візуалізація та аналізи крові і лише сукупність обстежень дозволяє встановити такий діагноз (аналогічно складання пазла).

При інших ураженнях суглобів, можливо, потрібні додаткові методи дослідження. Наприклад, псоріатичний артрит, як ускладнення захворювання під назвою псоріаз або реактивний артрит, що супроводжує інфекційні захворювання. У деяких випадках, основне захворювання домінує в клінічній картині та заважає діагностиці артритів, наприклад, при ревматичній поліміалгії або при хворобі Бехтерева (анкілозуючий спондиліт).

Адреса

вул. Олеся Гончара (Энгельса), 19а
Полтава


Контакти

Email: super_lelik_med@ukr.net
Телефон: 0532 580 308
Моб. тел: 050 834 8994
Моб. тел: 066 513 9586
Моб. тел: 067 186 5570

Links
Зворотній зв'язок

Надсилайте нам свої ідеї, повідомлення про помилки, пропозиції! Будь-який зворотний зв'язок буде оцінено.